مجموعه خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی آس یک مجموعه کاربردی برای ساختمان و ساکنان آن محسوب می‌شود که شما عزیزان می‌توانید قیمت خدمات را به صورت آنلاین در سایت مشاهده کنید.

ما در با جمع آوری بهترین متخصصین سعی داریم کلیه نیاز‌های یک مدیر ساختمان را در قالب یک مجموعه برآورده سازیم تا از دغدغه مدیر ساختمان جهت هماهنگی با اشخاص و شرکت‌های مختلف بکاهیم و با تضمین صد در صدی رضایت مشتری و با جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه، رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم. تمام تلاش ما بر این است که بهترین خدمات در بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

این شرکت تمامی خدمات سرویس و نگهداری ساختمان را به صورت یک جا و تخصصی به سازندگان، مالکین و مدیران ساختمان ارائه داده و نیاز آن‌ها را از ارتباط با اشخاص و شرکت‌های گوناگون رفع می‌نماید.

نقطه قوت مجموعه آس شفافیت در قیمت دهی برای مشتریان گرامیست که فارغ از منطقه و متراژ آپارتمان تمامی یوزر‌های سایت می‌توانند با مراجعه به سایت با وارد کردن مشخصات ساختمان خود قیمت تمامی خدمات را به صورت آنلاین و بدون نیاز به تماس استعلام نمایند.

نماشویی ساختمان

قطعا در مورد اهمیت نظافت نمای داخلی محل کار خود اطلاع دارید! اما در مورد نمای بیرونی محیط کارتان چه طور؟! نمای خارجی محل کار شما اولین چیزی است که بازدید کنندگان می‌بینند، از این رو بسیار حائز اهمیت است تا هر کاری که می‌توانید انجام دهید و این قسمت از ساختمان محیط کارتان را همیشه تمیز نگه دارید.

نماشویی ساختمان چیست؟

به طور خلاصه، نماشویی ساختمان فرآیند تمیز کردن نمای خارجی ساختمان از هر گونه آلودگی، دوده، لکه و آلاینده می‌باشد. نمای خارجی معمولا قسمت جلویی ساختمان (ورودی ساختمان) است. برخی از محبوب‌ترین مصالح مورد استفاده برای نمای ساختمان شامل شیشه، سنگ و چوب بوده و البته برخی برای نمای خارجی از فلزاتی همچون استیل ضد زنگ و یا آلومینیوم استفاده می‌کنند. نماشویی منظم ساختمان‌هایی با نمای فلزی، صدماتی را که عوامل ارگانیک می‌توانند در آن‌ها ایجاد کنند را به حداقل رسانده و باعث می‌شود خانه یا ساختمان محیط کار شما برای مدت زمان طولانی تری بهتر به نظر برسد.

شرکت خدماتی آس برای اولین بار در ایران برای محکم کردن سنگ‌های نما از دریل‌های بدون ضربه استفاده می‌کند. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که تفاوت دریل هیلتی با دریل معمولی بدون ضربه چیست؟

دریل هیلتی با ضربه‌های محکمی که به سطوح سنگ وارد می‌کند باعث تخریب ساختار آن شده و در پشت سنگ سوراخ بزرگی ایجاد می‌کند. اما دریل معمولی تنها با چرخش مته سوراخی ایجاد می‌کند که به سنگ هیچ آسیبی نمی‌رساند و باعث افزایش طول عمر آن می‌گردد. بعد از اتمام عمل سوراخ کردن از پیچ‌های گالوانیزه ضد زنگ و رولپلاک‌های ساخته شده از مواد درجه یک استفاده شده تا به مرور زمان کیفیت خود را از دست ندهد؛ و در آخر برای مخفی کردن پیچ‌ها از چسب‌های مخصوص در جهت آب بندی و استفاده از رنگ در بتونه استفاده می‌شود. در صورت نیاز انجام بندکشی برای جلوگیری از فرسایش و نفوذ آب باران و برف به بستر نمای سنگی و سطوح سرامیک صورت می‌پذیرد.

پس می‌توانیم این نتیجه را بگیریم که اگر نمای ساختمان شما حساس بوده و کیفیت بالایی را مد نظر دارید از دریل معمولی و در غیر این صورت با در نظر گرفتن نمای ساختمان و حفظ ایمنی ساکنین می‌توانید با اعمال ۲۰% کاهش هزینه‌ها به قیمت فوق از دریل چکشی در پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود استفاده نمایید.

مجموعه آس مفتخر است با به کارگیری نیرو‌های ماهر این خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. لازم به ذکر است کلیه نیرو‌ها دارای بیمه کامل پوششی حوادث می‌باشند و بر اساس قرار داد کلیه مسئولیت‌های کارفرما برعهده گروه پیمانکاری می‌باشد و ما همواره آماده پشتیبانی و ضمانت خدماتمان هستیم.

اجرای نانو بعد از شستشوی نمای ساختمان

بهترین روش جهت تثبیت زیبایی و پاکیزگی نمای ساختمان استفاده از مواد نانو می‌باشد. پس از اتمام نماشویی ساختمان، استفاده از مواد نانو می‌تواند سطح بیرونی ساختمان را در برابر عوامل فرسایشی و باران‌های اسیدی و جرم و کثیفی محافظت نماید. نانو کاملا بی رنگ می‌باشد و هیچگونه تغییری در سطح ایجاد نمی‌نماید. استفاده از مواد نانو برای شیشه‌ها بسیار مهم می‌باشد، زیرا موجب جلوگیری از لکه‌های ناشی از باران و گرد و غبار می‌گردد.

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما توجه به جنس سنگ نما، ابعاد سنگ و چگونگی فرآوری سنگ نما، نوع کارگزاری سنگ و همچنین روش اجرای پیچ رولپلاک نمای ساختمان و مهترین مسئله، جنس دیوار که سنگ بر روی آن قرار گرفته و نوع مصالح مصرفی متفاوت می‌باشد و هر کدام از این موارد اشاره شده کاملا در نرخ و قیمت کار در ارتفاع متفاوت می‌باشد.